O nas

Witamy na blogu Zapisane kartki...

Jest to blog poświęcony książką - tym które już przeczytałyśmy, tym co czytamy obecnie oraz tym które chciałybyśmy przeczytać w przyszłości. Tutaj dowiecie się jakie książki lubimy czytać i do których chętnie wracamy, a jakie nas wymęczyły tak bardzo że nie chcemy o nich pamiętać.


Na blogu znajdą się również informacje ze świata książki: zapowiedzi wydawnicze, strony www na które lubimy zaglądać, różne akcje z książką w tle, dodatki książkowe jakie wpadły nam w oko.


MDream- mol książkowy o ograniczonych ulubionych gatunkach literackich. Lubi przede wszystkim romanse, literaturę kobiecą i  fantastykę. Od czasu do czasu skusi się na jakąś biografię, kryminał czy sensację - ale są to naprawdę wyjątkowe sytuacje. Nie lubi śmierci bohaterów od piły mechanicznej lub kosiarki :-) Ulubione motywy książkowe: zemsta po latach, brzydkie kaczątko i facet macho.

NightB - mol książkowy, który nie przepada za romansami MDream. Lubi natomiast dobry kryminał, ostatnio kryminał medyczny, nie pogardzi dobrym historykiem, czy biografią. Ulubieni autorzy: Stieg Larsson, Tess Gerritsen, Stephen King, Phillippa Gregory. Nigdy nie porzuca raz zaczętej książki, co najwyżej czyta ją przez lata.

Chcielibyśmy prosić wszystkich, którzy przypadkiem zawitają do Zapisanych kartek... lub tych, którzy zostaną z nami na dłużej, aby pozostawili po sobie ślad w formie prawdziwego i SZCZEREGO komentarza. Jesteśmy dopiero początkującymi blogerkami, dlatego tak ważna jest dla nas wasza opinia. Nie bójcie się Nas krytykować. Wasza krytyka tylko pomoże nam się rozwijać.


Konkursy:
Bardzo lubimy brać udział w waszych konkursach i dlatego już myślimy o własnym :-)
Może na 5000 wyświetleń lub 30 obserwujących, a może na 6 miesięcy założenia bloga - zobaczymy co będzie pierwsze :-)

Zapraszamy do czytania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz