czwartek, 16 stycznia 2014

Witamy na blogu Zapisane kartki...

Jest to blog poświęcony książką - tym które już przeczytałyśmy, tym co czytamy obecnie oraz tym które chciałybyśmy przeczytać w przyszłości. Tutaj dowiecie się jakie książki lubimy czytać i do których chętnie wracamy, a jakie nas wymęczyły tak bardzo że nie chcemy o nich pamiętać.


Na blogu znajdą się również informacje ze świata książki: zapowiedzi wydawnicze, strony www na które lubimy zaglądać, różne akcje z książką w tle, dodatki książkowe jakie wpadły nam w oko.


MDream- mol książkowy o ograniczonych ulubionych gatunkach literackich. Lubi przede wszystkim romanse, literaturę kobiecą i  fantastykę. Od czasu do czasu skusi się na jakąś biografię, kryminał czy sensację - ale są to naprawdę wyjątkowe sytuacje. Nie lubi śmierci bohaterów od piły mechanicznej lub kosiarki :-) Ulubione motywy książkowe: zemsta po latach, brzydkie kaczątko i facet macho.

NightB - mol książkowy, który nie przepada za romansami MDream. Lubi natomiast dobry kryminał, ostatnio kryminał medyczny, nie pogardzi dobrym historykiem, czy biografią. Ulubieni autorzy: Stieg Larsson, Tess Gerritsen, Stephen King, Phillippa Gregory. Nigdy nie porzuca raz zaczętej książki, co najwyżej czyta ją przez lata.

W naszym pierwszym poście chcielibyśmy prosić wszystkich, którzy przypadkiem zawitają do Zapisanych kartek... lub tych, którzy zostaną z nami na dłużej, aby pozostawili po sobie ślad w formie prawdziwego i SZCZEREGO komentarza. Jesteśmy dopiero początkującymi blogerkami, dlatego tak ważna jest dla nas wasza opinia. Nie bójcie się Nas krytykować. Wasza krytyka tylko pomoże nam się rozwijać.

Konkursy:
Bardzo lubimy brać udział w waszych konkursach i dlatego już myślimy o własnym :-)
Może na 5000 wyświetleń lub 30 obserwujących, a może na 6 miesięcy założenia bloga - zobaczymy co będzie pierwsze :-)

Zapraszamy do czytania.4 komentarze:

 1. No to witam w blogsferze! ;) Postaram się Was odwiedzać, jakby mi kiedyś umknęło przypomnijcie mi się! ;)
  PS: Haha, nie zdarzyło mi się jeszcze czytać książki gdzie bohater zginął od piły mechanicznej lub kosiarki. :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! I czekam na gadżet obserwatorzy abym mogła być na bieżąco;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy blog, cieszę się, że tu trafiła. Będę zaglądała częściej :)

  Anna M.
  http://annamatysiak.blogspot.com

  :)

  OdpowiedzUsuń